Przegląd wiadomości

NRF jest jedną z czołowych firm w Europie i na świecie zajmujących się projektowaniem, produkcją i dystrybucją części układów chłodzenia i klimatyzacji na rynek samochodowy oraz do zastosowań przemysłowych. Siedziba główna firmy znajduje się w Holandii. NRF posiada kilka przedstawicielstw handlowych w Europie. Spółka NRF POLAND jest odpowiedzialna za sprzedaż na rynki Europy Wschodniej i Środkowej. W Gdańsku znajduje się pierwsze, co do wielkości centrum logistyczne NRF z magazynem wysokiego składowania o powierzchni 10 500 m2 oraz 30 000 m2 w nowej lokalizacji – Gdańsk Kowale udostępnionej w przyszłym roku).

Twój zakres obowiązków

 Cel stanowiska: zarządzanie towarami, które mają być przyjęte i przechowywane oraz towarami, które mają być dostarczone na czas
• transport i przechowywanie materiałów
• rozładunek surowców, części zakupu, części przy odbiorze towaru wózkiem widłowym \ wózkiem wysokiego składowania
• rezerwacja towaru w systemie
• sprawdzenie poprawności załączonych dokumentów
• prowadzenie inwentaryzacji i wprowadzanie korekt do systemu
• pakowanie zamówionego towaru w wyznaczonym terminie.
• wykonywanie TPM

Nasze wymagania

• doświadczenie w pracy na magazynie
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• umiejętność analizy i rozwiązywanie problemów
• znajomość MS Office

To oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
• pracę w miejscu, które umożliwia ciągłe rozwijanie swoich umiejętności
• przyjazną atmosferę pracy
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i długofalowy rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk 'Apply for the job’.